Išankstinis užsakymas

Produktai pažymėti „Išankstinis užskymas” ženklu yra užsakomi ir gaminami specialiai jums, jų gamyba gali užtrukti iki 12 savaičių, į nurodytą terminą prekės pristatymo laikas neįeina. Apie pagamintą prekę informuosime el. paštu arba telefonu, kurį nurodėte užsakant prekę.

Siuntimas ir pristatymas

Jei esate Lietuvoje, jūsų užsakytos prekės bus pristatytos per kurjerių tarnybą, nebent pasirinkote atsiimti viename iš mūsų salonų. Jūsų užsakymas bus apdorotas tik gavus apmokėjimą. Pasibaigus užsakymo apdorojimo laikui, kuris gali užtrukti iki 1-3 darbo dienų, jūsų prekės bus išsiųstos ir pristatytos 5 darbo dienų laikotarpyje. Jei prekių šiuo metu nėra sandėlyje arba jos gaminamos pagal individualų užsakymą, apie išsiuntimo datą būsite informuoti asmeniškai.

Užsisakant ne iš Lietuvos, prekės jums bus pristatytos naudojant DHL arba DPD. Pasibaigus užsakymo apdorojimo laikui, kuris gali užtrukti iki 2-5 darbo dienų, jūsų prekės bus pristatytos jums per 1-9 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Siuntimo kaina ir pristatymo sąlygos priklausys nuo šalies, į kurią prekės pristatomos. Tikroji siuntimo kaina ir pristatymo sąlygos bus paskaičiuotos jūsų pirkinių krepšelyje arba atsiskaitymo lange po to, kai pateiksite pristatymo adresą.

Vadasiga nėra atsakingi už muito ir kitus galimus mokesčius taikomus jūsų užsakymui. Už visus mokesčius, taikomus siuntimo bei pristatymo metu arba po jo yra atsakingas klientas.

Grąžinimas

Mes itin vertiname savo produktų kokybę ir skiriame ypatingą dėmesį kiekvienai detalei. Kiekviena dalis yra kruopščiai tikrinama, ir mes skatiname savo klientus taip pat tai daryti, gavus savo prekes.

Jei užsisakėte standartinę prekę, t.y. prekė nėra pagaminta pagal jūsų specialius reikalavimus, turite galimybę ją grąžinti per 14 dienų, jei prekė yra nenaudota ir tokios pat būklės, kaip ją gavote. Prekė taip pat turi būti originalioje pakuotėje.

Norėdami atlikti grąžinimą, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu info@vadasiga.lt, ir mes išsiųsime grąžinimo formą, kuri turi būti pridedama prie prekės, gražinant ją į mūsų atsiėmimo punktą. Jūs esate atsakingi už tai, kad grąžinamos prekės pasiektų mus nepažeistos, nenaudotos, kaip ir buvo pristatytos jums. Jūs rūpinatės grąžinimo siuntimo išlaidomis.

Pinigų grąžinimas

Gavę ir patikrinę jūsų grąžintą prekę, mes išsiųsime jums el. laišką, pranešdami, jog gavome ją. Taip pat pranešime jums apie pinigų grąžinimo patvirtinimą arba atmetimą.

Jei jūsų pinigų grąžinimas patvirtinamas, tada per tam tikrą dienų skaičių suma bus automatiškai pervedama į jūsų banko sąskaitą iš kurios gautas mokėjimas.

Vėluojantys ar prarasti grąžinimai

Jeigu dar negavote grąžinimo, pirmiausia patikrinkite savo banko sąskaitą.

Patikrinę ir įsitikinę, kad grąžinimas dar neatliktas, susisiekite su savo banku, nes operacija gali užtrukti šiek tiek laiko, kol jūsų pinigų grąžinimas bus oficialiai patvirtintas.

Jei jūs atlikote visus šiuos veiksmus ir vis tiek pinigų grąžinimas dar neįvykdytas, susisiekite su mumis info@vadasiga.lt

Prekės su nuolaida

Grąžinti priimamos tik prekės parduotos įprasta kaina. Prekių su nuolaida grąžinti negalima.

Prekių keitimas

Prekę keičiame tik tuo atveju, jei ji yra su defektu ar pažeista. Jei norite pakeisti prekę į tokią pačią, parašykite mums laišką adresu info@vadasiga.lt, kad susitartumėme dėl pakeitimo.

Grąžinimo išlaidos

Grąžinant prekę, jūs būsite pats atsakingas už išlaidas, susijusias su prekės grąžinimu. Pristatymo išlaidos nėra grąžinamos.

Atsižvelgiant į jūsų adresą, gali skirtis laikas, per kurį jus pasieks keičiamos prekės.

Jei grąžinate brangesnes prekes, siūlome apsvarstyti siuntos sekimo galimybę turinčius siuntimo būdus arba siuntos draudimo įsigijimą. Mes negalime garantuoti, kad gausime Jūsų grąžintą prekę.

Reikia pagalbos?

Susisiekite su mumis adresu info@vadasiga.lt, jei turite klausimų dėl keitimo ir grąžinimo.