Vadasiga buvo įkurta 2004 metais ir yra tarptautinė, viena iš lyderiaujančių baldų ir interjero sprendimų įmonių. Mūsų įmonė grindžiama žiniomis, kūrybiškumu ir troškimu užtikrinti geriausius rezultatus. Turėdami daugiau kaip 19 metų patirtį baldų ir interjero sektoriuje, mes užsitikrinome gerą reputaciją, siūlydami aukštos kokybės, inovatyvius ir funkcionalius sprendimus privatiems ir valstybiniams sektoriams.

Esame subūrę kolektyvą profesionalų, kurie mūsų klientams teikia išskirtinį dėmesį, nuo pirminio konsultavimo, iki galutinio įgyvendinimo. Užtikriname, kad kiekvienas projektas būtų baigtas aukščiausiais standartais.

Įmonėje Vadasiga, suprantame, kad kiekvienas klientas turi unikalias reikalavimus ir poreikius. Todėl mes dirbame tiesiogiai su kiekvienu klientu, siekdami suprasti jų viziją, pirmenybes ir tikslus. Mūsų tikslas yra sukurti individualius sprendimus, atspindinčius jų unikalų stilių ir atitinkančius jų specifinius poreikius. Ar ieškote baldų savo namams, biurui ar viešai erdvei, mes turime žinias ir patirtį, kad įgyvendintume jūsų viziją.

Įkūrėjo žodis

Didžiuojamės, jog turime pripažinimą architektų, dizainerių bei klientų tarpe, o mūsų požiūris į kokybę ir klientų pasitenkinimą mus išskiria iš kitų bei skatina nuolat tobulinti mūsų produktus ir paslaugas. Jei ieškote patikimo baldų ir interjero partnerio – Vadasiga yra tai, ko jums reikia.

vadasiga-vadovas

Mūsų partneriai

  • Gustafs

Bendradarbiaukime

Įmonėje Vadasiga mes tikime, kad bendradarbiavimas su savo srities profesionalais yra raktas norint tiekti geriausius interjero sprendimus mūsų klientams. Todėl visada siekiame bendradarbiauti su dizaineriais, architektais ir kitais industrijos atstovais. Bendradarbiaudami su šiais partneriais, mes galime pasiūlyti pritaikytus ir inovatyvius sprendimus, kurie atitinka kiekvieno kliento unikalius poreikius. Mūsų tikslas yra suteikti aukščiausią kokybę bei komfortą kiekvienoje interjero detalėje. Jei esate dizaineris, architektas ar pramonės profesionalas, kurį domina bendradarbiavimas, susisiekite su mumis info@vadasiga.lt