Lauko Baldų Tendencijos | Vasara 2023

Ar esate pasiruošę šią vasarą savo lauko erdves paversti stilingomis ir kviečiančiomis poilsio oazėmis? Norime pasidalinti karščiausiomis 2023 m. vasaros lauko baldų tendencijomis.

1️⃣ Patogūs ir universalūs poilsio komplektai

Šią vasarą poilsio komplektai yra labai populiarūs! Pasisveikinkite su minkštomis pagalvėlėmis, giliomis sėdimomis dalimis ir moduliniu dizainu, leidžiančiu susikurti individualų sėdimų vietų išdėstymą. Nesvarbu, ar rengiate susibūrimą prie baseino, ar mėgaujatės saule, šie rinkiniai suteikia komforto ir stiliaus.

2️⃣ Aptakus minimalizmas

Švarios linijos ir minimalistinis dizainas ir toliau dominuoja lauko baldų sferoje. Rinkitės aptakius ir šiuolaikiškus kūrinius, kurie siūlo paprastumą ir eleganciją. Pagalvokite apie minimalistinius valgomojo komplektus, supaprastintas sofas ir aptakius gultus – visa tai neutralių tonų arba modernios vienspalvės medžiagos.

3️⃣ Natūralios medžiagos

Prisidėkite prie gamtos grožio priderindami lauko baldus, pagamintus iš natūralių medžiagų, tokių kaip tikmedis, rotangas ir vytelė. Šios medžiagos jūsų lauko erdvėms suteiks šilto ir organiško prisilietimo, tuo pačiu užtikrindamos ilgaamžiškumą ir atsparumą įvairioms oro sąlygoms. Skirtingų tekstūrų derinimas gali suteikti jūsų baldų išdėstymui išskirtinumo.

4️⃣ Papildomos detalės

Drąsiai demonstruokite akį traukiančius lauko baldus. Ieškokite unikalių ir meniškų dizainų, kurie yra pokalbio pradžia. Nuo ryškių kėdžių iki skulptūriškų stalų – šios išskirtinės detalės jūsų lauko oazei suteiks asmeniškumo.

5️⃣ Valgymo lauke malonumai

Pakelkite savo valgymo lauke patirtį į naujas aukštumas su madingais lauko valgomojo komplektais. Rinkitės didelius stalus, pridėkite skirtingų elementų, pvz., ugnies duobes ar įmontuotas groteles, kad galėtumėte sklandžiai gaminti maistą ir valgyti lauke.

6️⃣ Tvarus pasirinkimas

Augant ekologiniam sąmoningumui, populiarėja tvarūs lauko baldų variantai. Ieškokite baldų, pagamintų iš perdirbtų medžiagų ir taip prisidėti prie ekologiškesnės planetos kūrimo.

Suteikite savo 2023 m. vasarai stiliaus ir patogumo. Pradėkite planuoti savo lauko oazę šiandien ir džiaukitės ja ilgus metus.